Author: g***1
Date:
Review: I’m very happy with this purchase. The item arrived in good condition, well packaged, and matches the description perfectly.Quality is great for the price and delivery was smooth. Highly recommended.
顏色: 黑色
Price: NT$7,032
Original Price: NT$9,065
| Color | Random Color, Best Quality First |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 11 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 12 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 64MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Mini |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | None |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 1280*720 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 3000mAh |
| Battery Type | UN 3090 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A13 |
| SKU | sw25092641787165684 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 4994731 people said the quality is very good!
Author: g***1
Date:
Review: I’m very happy with this purchase. The item arrived in good condition, well packaged, and matches the description perfectly.Quality is great for the price and delivery was smooth. Highly recommended.
顏色: 黑色
Author: f***t
Date:
Review: Guys I’m gonna recommend this store, literally legit guys its unexpected to have a good IPhone 11💯💯💯 battery 🔋 percentage yes 100% assured.. thank you seller
顏色: 紫色
Author: b***y
Date:
Review: nice phone its amazing
顏色: 白色
Author: S***a
Date:
Review: Excellent
顏色: 紫色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.